Центральна універсальна біржа

Central Universal Exchange

Електронний торговий майданчик
працює цілодобово
 Служба підтримки: +38 (044) 331-34-35
(Пн.–Пт., 9.00–18.00).
info@centrex.com.ua
36014, м. Полтава,
вул. Ляхова, 1, кім. 64.
Контактна інформація
Головна сторінка

Офіційній акредитований учасник

Торги
Статистика торгів

Вартість оголошених торгів:
2367549162.40 грн.

Вартість проданого майна:
910322061.86 грн.

Послуги біржі
Курси валют
ВалютаЗаВартістьДата
USD1002716.083020.03
EUR1003084.927120.03
RUB104.223020.03
Партнери

ЦЕНТРАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА пройшла кваліфікаційний відбір ФГВФО За напрямом діяльності «організація відкритих торгів»

07.10.2016, 17:36

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб затвердив та оприлюднив список компаній, що пройшли кваліфікаційний відбір за напрямом діяльності «організація відкритих торгів». У переліку – 33 компанії.
За результатами планового кваліфікаційного відбору за напрямом «організація відкритих торгів (аукціонів)», Фондом гарантування вкладів фізичних осіб визначено перелік компаній, які відповідають усім критеріям, визначеним документацією кваліфікаційного відбору, та можуть залучатися для реалізації активів неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються. Перелік відібраних компаній, затверджений рішенням виконавчої дирекції Фонду можна переглянути за посиланням.
Свої документи на участь у відборі подали 50 претендентів. Після детальної перевірки Фондом до списку «акредитованих майданчиків» потрапили 33 компанії. Дванадцять з них використовують електронну торгову систему, створену ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна». Ці майданчики матимуть можливість долучитися до реалізації пілотного проекту нової системи продажу активів неплатоспроможних банків Prozorro.Продажі.
«Нова система продажу активів зараз перебуває на етапі тестування. Режим «пілоту» у нас передбачений на один рік. Prozorro.Продажі запускається паралельно тій системі реалізації активів, за якою зараз працює Фонд. Протягом кількох місяців вивчатиметься статистика продажів, розглядатимуться скарги, якщо такі будуть. Ми повинні переконатися, що система Prozorro.Продажі працює без нарікань. Тільки після того, як на практиці буде доведено її прозорість та ефективність, ми зможемо врешті прийняти рішення, що активи поза системою Prozorro.Продажі не продаватимуться», – сказала Юлія БЕРЕЩЕНКО, директор Департаменту консолідованого продажу та управління активами Фонду.
Нагадаємо, Меморандум щодо намірів співпраці у побудові в Україні нової системи реалізації активів неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються, Prozorro.Продажі, був підписаний 24 червня. Головним донором проекту ProZorro.Продажі є підприємницький фонд Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проекти.

Джерело інформації: http://www.fg.gov.ua/news/6643-33-orhanizatory-vidkrytykh-torhiv-proishly-kvalifikatsiinyi-vidbir-fondu

Інші новини