Центральна універсальна біржа

Central Universal Exchange

Електронний торговий майданчик
працює цілодобово
 Служба підтримки: +38 (044) 331-34-35
(Пн.–Пт., 9.00–18.00).
info@centrex.com.ua
36014, м. Полтава,
вул. Ляхова, 1, кім. 64.
Контактна інформація
Головна сторінка

Офіційній акредитований учасник

Торги
Статистика торгів

Вартість оголошених торгів:
2367549162.40 грн.

Вартість проданого майна:
910322061.86 грн.

Послуги біржі
Курси валют
ВалютаЗаВартістьДата
USD1002716.083020.03
EUR1003084.927120.03
RUB104.223020.03
Партнери

ПРОДАЖА НЕРУХОМОСТІ ЧЕРЕЗ ФОРВАРДНІ КОНТРАКТИ

01.01.2016, 11:13

ЦЕНТРАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА – одна з перших бірж в Полтавській області, що запровадила відкриті (публічні) аукціони з продажу майнових прав на об’єкти нерухомості.

На Біржі розроблено та впроваджено механізм реєстрації майнових прав шляхом оформлення форвардних контрактів та договорів деривативу, що дозволяє забезпечити максимальні гарантії інвесторам та процедуру визначення справедливої ціни базового активу, прийнятної для достовірного фінансового обліку та прозорого оподаткування, до того ж такий механізм відмінно вписується у нову систему реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Відкриті (публічні) аукціони з продажу майнових прав на об’єкти нерухомості та форвардних контрактів проводяться на Біржі за технологією ВІДКРИТОГО АУКЦІОНУ з особистою присутністю учасників, що унеможливлює будь які сумніви у придбанні нерухомості та підписані документів. Ця технологія зменшує затрати на отримання та сертифікацію електронних цифрових ключів та – електронного цифрового підпису (ЕЦП) та, гарантує легітимність укладення договорів на Біржі. Також технологія дозволяє безпосередньо спілкуванню між компаніями, що спрощує формування ринкових відносин, та зменшує операційне навантаження на бек-офіс забудовника та КУА.

В зв’язку з тим, що Біржа проводить не біржові торги, а відкриті (публічні) аукціони для формування справедливої ціни базового активу, брати участь у них можуть не тільки члени Біржі і брокери, а будь який бажаючий, якщо він зареєструвався у встановленому на Біржі порядку.

Алгоритм дій для прийняття участі в Аукціонах, які організує Біржа дуже простий:

1) Забудовнику для участі в Аукціонах необхідно укласти договір з Біржею про надання послуг з організації та проведення відкритих (публічних) аукціонів з продажу майнових прав на об’єкти нерухомого майна, невід’ємною частиною якого є регламент. На кожен об’єкт будівництва укладається окремий договір та регламент.

2) Для участі в Аукціонах КУА необхідно укласти договір з Біржею про надання послуг з організації та проведення відкритих (публічних) аукціонів з продажу форвардних контрактів на поставку майнових прав на об’єкти нерухомого майна (деривативів), невід’ємною частиною якого є регламент. На кожен об’єкт будівництва укладається окремий договір та регламент.

3) Прибути у визначений час до аукціонної зали ЦУБ.

Участь у відкритому (публічному) аукціоні на купівлю форвардного контракту на майнові права на квартиру для інвесторів абсолютно безкоштовна. Водночас вартість послуг з оформлення форвардних контрактів договорів купівлі-продажу деривативу найвигідніша на території України та оговорюється індивідуально з кожним партнером.

У результаті проведення відкритого (публічного) Аукціону Біржа оформлює аукціонне свідоцтво, що підтверджує факт проведення Аукціону та визначення справедливої ціни базового активу.

Одним із пріоритетів ЦУБ є висвітлення інформації на офіційному Веб-сайті Біржі (https://centrex.com.ua/) та у власній газеті «Аналітик - Плюс».

Таким чином співпраця з ЦЕНТРАЛЬНОЮ УНІВЕРСАЛЬНОЮ БІРЖЕЮ легка та вигідна для всіх учасників процесу. Тому пропонуємо Вам якнайшвидше стати нашим партнером та переконатися особисто в перевагах роботи.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

(0532) 69-70-50; (044) 331-34-35

Інші новини